• Свеж
UPKOCH 3pcs Купе Висок Џин Кригла За Овошје Мартини Стакло, Фенси Клуб Сок Десерт Пиење Чаша Карактеристични Пијалок Чинии Бар Мартини Кујна Практични Очила, Флејти Јас?
zoom_in

UPKOCH 3pcs Купе Висок Џин Кригла За Овошје Мартини Стакло, Фенси Клуб Сок Десерт Пиење Чаша Карактеристични Пијалок Чинии Бар

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Кристал Мартини Очила : Дизајниран со форма, ова вино е карактеристична и симпатична Дизајнирано со форма, ова вино е карактеристично и симпатично. погоден за ресторани, кафулиња, домови, барови, банкети и други прилики. Тоа го прави погодно за пиење коктел. Декоративно Коктел Стакло : Споделете Со вашите пријатели и семејството како прекрасен подарок за одмор. Транспарентна Стаклена Чаша : Споделете Со вашите пријатели и семејство, бидејќи ова е прекрасен подарок за одмор. Прослава Стакло За Вино : Произведено со премиум премиум стаклен материјал и доволно практично за употреба. чаша за стаклено вино. Стакло за шампањ : погодно за ресторани, кафулиња, домови, барови, банкети и други прилики. Пакет Листа 1 х Коктел Чаша Карактеристики-Прифатлива цена, и ниска цена. - Големина : Околу 8, 80Х8, 80Х22, 00см/ 3, 46Х3, 46Х8, 65ин. - Боја : Транспарентна. - Дизајнирано со форма, ова вино е карактеристично и симпатично. - Погоден е за ресторани, кафулиња, домови, барови, банкети и други прилики. - Споделете со вашите пријатели и семејство бидејќи е прекрасен подарок за одмор. - Изработен од материјал, за употреба. Стоки Информациикристал мартини Очила тоа го прави погодно за пиење коктел.Декоративен Коктел Дизајниран со форма, ова вино е карактеристично и симпатично.

Поврзани производи..