• Свеж
79800M Компатибилен нов печатење за печатење за печатење на термички етикети за Земја ZM400 200DPI Заменете
zoom_in

79800M Компатибилен нов печатење за печатење за печатење на термички етикети за Земја ZM400 200DPI Заменете

DEN 4464.00

Стока
check Во продавницата

Состојба : Нова и компатибилна глава за печатење, со гаранција од 3 месеци 79800 M Компатибилен нов печата за печатење за Zebra ZM400 Thermal Label Printer 200 DPI Заменете го. Белешка : Главата за печатење не е оригинална, не OEM, само замена компатибилна печатење. Ако е прифатливо, можете да купите тест. Што е вклучено : 1x ZM400 203 DPI печатење компатибилен. Испорака : Се јаде испорака од 7-10 работни дена со стандарден начин на испорака. 1-3 работни дена во САД од Федекс или ДХЛ Експрес, премисата е дека ја избравте експресната услуга и ја плаќате таксата за испорака. 79800 M Компатибилен нов печата за печатење за Zebra ZM400 Thermal Label Printer 200 DPI Заменете го.

Поврзани производи..