• Свеж
Полнач за напојување со полнач на полначи на USB, компатибилен со Samsung Galaxy Tab 2 7 + 8.9 10.1 Таблет компјутер SCH-I705MKAVZW GT-P5113TSYXAR Note N8000 P7510 Galaxy GT-P5100 N8020 SGH-I497ZSAATT
zoom_in

Полнач за напојување со полнач на полначи на USB, компатибилен со Samsung Galaxy Tab 2 7 + 8.9 10.1 Таблет компјутер SCH-I705MKAVZW

DEN 302.40

Стока
check Во продавницата

Подличен пат за патување wallид 2 USB полнач за напојување на полнач Компатибилен со Samsung Galaxy Tab 2 7 + 81 Таблет компјутер SCH-I705 Mkavzw GT-P5113 TSYXAR, Белешка 10.1 P7510 TAB 2, Galaxy Tab 2 10.1 "GT-P5100, TAB 2 N8020 SGGH SGGH. -I497 ZSAATT, TAB 2 10.1 SCH-I915 TSAVZW, P3110 P5100 P6800 GT-P7510, TAB 2 7 8.9 "P3100 P7300 N8000 (со исклучок на USB кабелот) CECCCROHS 100-240.

Поврзани производи..