• Свеж
KYYET компатибилен со BMW F30 F31 2012 2013 2014 2015 3-серија предниот дел од рефлекторот на предниот браник
zoom_in

KYYET компатибилен со BMW F30 F31 2012 2013 2014 2015 3-серија предниот дел од рефлекторот на предниот браник

DEN 303.84

Стока
check Во продавницата

Компатибилен со BMW 3 серија F30 F31 2012 2013 2014 2015 320i 328i 335i xdriver Основен браник, не одговара на M-Tech Bumper и M3 Боја : Страничен маркер на леќата за чад. Број на дел : 63147274522,63147274521.BM2554102, BM2555102. Замена на задниот дел, лесна инсталација, директна замена, не е потребна измена ,. Вклучен е пакет : Рефлектор на страничен маркер на браник од 1 пар. Карактеристики : Пар рефлектори на предниот браник за F30 F31. Издржлив и долг сервисен живот. Совршена замена на задниот дел. Лесен за инсталирање. Спецификација : - Тип : Рефлектори на предниот браник - Поставување на возило : Предно, лево, десно - Материјал : Пластика - Димензија : 180 x 46 x 10mm - Боја на школка : црна - боја на леќи : јасно - светилки Вклучен : Не -дел број : 63147274522222222 , 63147274521. Fitment : Компатибилен со BMW 3 Series F30 F31 2012 2013 2014 2015. Не се вклопува во моделите на браник M-Tech & M3 само за референца, PLS го потврдува производот ако одговара на вашиот автомобил пред да го купите. Вклучен пакет : 1 пар рефлектори на предниот браник Белешка : Не се вклучени упатства. Професионалната инсталација е многу препорачана !!! Бојата на производот варира нешто како резултат на различен екран.

- Type:
Front Bumper Reflectors
- Placement on Vehicle:
Front, Left, Right
- Material:
Plastic
- Dimension:
180 x 46 x 10mm
- Shell Color:
Black
- Lens Color:
Clear
- Bulbs Included:
No
-Part number :
63147274522,63147274521.
Fitment:
Compatible with BMW 3 Series F30 F31 2012 2013 2014 2015.:
Does NOT Fit On M-Tech Bumper Models & M3:
Just for reference,Pls confirm the product if it matches your car before you purchase.:
Package Included:
1 Pair of Front Bumper Reflectors:
Note:
No Instructions Included. Professional Installation Is Highly Recommended!!!:
The color of the product varies somewhat due to different screen.:

Поврзани производи..