• Свеж
Пензионирање 2021 украс за новогодишна елка 1 -ви прва сезона на празници Пензионирање од работа за работа овластен медицински помошник асистент за медицински сестр?
zoom_in

Пензионирање 2021 украс за новогодишна елка 1 -ви прва сезона на празници Пензионирање од работа за работа овластен медицински

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

1-едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ Лента за вклучено виси. Одличен дом за украси за Божиќ и други празници. Тие се прекрасни украси за одмор, додајте ја вашата колекција од година во година!. Дајте го овој украс на специјалниот во вашиот живот или чувајте како богат чувар. Ако имате какви било прашања или треба да ги прилагодите, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите вашата нарачка. 1-едностран дизајн, 3 инчи бел пластичен украсен украс за пластика на МДФ. Лента за вклучено виси. Одличен дом за украси за Божиќ и други празници. Тие се прекрасни украси за одмор, додајте ја вашата колекција од година во година!. Дајте го овој украс на специјалниот во вашиот живот или чувајте како богат чувар. Ако имате какви било прашања или треба да ги прилагодите, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите вашата нарачка. Изработено од издржлив MDF со пластична завршница со висок сјај, така што вашите дизајни траат цел живот. 3 ”тркалезен украс со мала дупка на врвот за да го обесувате на новогодишна елка или кое било друго такво место е исто така одличен избор за декор.

Поврзани производи..