• Свеж
Pro Ice Insert Set за младинско ладно терапија со ладно ладно - PI 221 Ice Pack само вметнува
zoom_in

Pro Ice Insert Set за младинско ладно терапија со ладно ладно - PI 221 Ice Pack само вметнува

DEN 271.20

Стока
check Во продавницата

Про мразот Премиера третман со ладна терапија! Карактеристики на про-мраз за младинско рамо : Оригиналниот дизајн на рамото на про-мраз, но обичај е намален за млади играчи дизајнирани за играчи на возраст од 8 до 12 години (до 5 '2 ") лесна и лесна за употреба одлично за почеток на млади на патот кон повреда -Немска кариери Удобно конструирани во црна боја со бело про-мраз лого достапно одделно : (2) Заменски про-мраз пакети за вметнување го забрзуваат вашето закрепнување! Пол : Унисекс. Возрасна група : Деца.

Поврзани производи..