• Свеж
Подлога за греење на Snugglesafe со сад за миленичиња | Микробрановска потопла подлога за миленичиња, влошки за греење на животни | Склопувачки сад | 3 пакет
zoom_in

Подлога за греење на Snugglesafe со сад за миленичиња | Микробрановска потопла подлога за миленичиња, влошки за греење на животни

DEN 1599.84

Стока
check Во продавницата

Совршен за патување! Доаѓа со покривка на руно и склопување на вода за вода : Ова е лесна и компактен подлога за затоплување за домашни миленици што го прави совршен придружник за патувања, направено уште подобро со капаци од руно Вклучен склопувачки разновиден сад со вода во боја. Боите ќе варираат. Оригинална, издржлива и безбедна : има само една оригинална микробранова подлога за топлинска подлога за миленичиња Snugglesafe за мачки, кучиња и други мали животни. Подлогата за греење на животни Snugglesafe ќе даде безбедна, моментална, долготрајна безжична топлина каде и да е потребно. Влошките за греење на животните на Snugglesafe можат повторно да се користат време и време. Направено во Велика Британија со 17 години производство искуство. Направени над еден милион единици до денес. Направено за удобност и безбедност на вашите миленици : тој е токсичен, без електрични жици и отпорен на залак. Безбедниот дискови за греење со големина на плочата лесно се вклопува под креветот на вашето домашно милениче за да обезбеди безбедна и смирувачка топлина. Идеално за новороденчиња, конвализирање и постари миленичиња. Микробранова и брзо се загрева : на оваа загреана микробранова подлога за миленичиња за миленичиња треба само 6 минути во микробранова печка од 800 вати. Ја обезбедува целата топлина на редовно шише со топла вода до 10 часа. SGS/ Smithers Rapra Tested : Нашиот Snugglesafe загреана миленичиња е тестиран SGS/ Smithers Rapra и фабричка серија тестирана за сообразност на производот. SGS/ Smithers Rapra е признаена ISO -тест куќа која обезбедува производи во согласност со нивниот оригинален дизајн и цел. Бојата на подлогата за греење може да варира розова / виолетова. Совршен за патување! Доаѓа со покривка на руно и склопување на вода за вода : Ова е лесна и компактен подлога за затоплување за домашни миленици што го прави совршен придружник за патувања, направено уште подобро со капаци од руно. Вклучен склопувачки разновиден сад со вода во боја. Боите ќе варираат. Оригинална, издржлива и безбедна : има само една оригинална микробранова подлога за топлинска подлога за миленичиња Snugglesafe за мачки, кучиња и други мали животни. Подлогата за греење на животни Snugglesafe ќе даде безбедна, моментална, долготрајна безжична топлина каде и да е потребно. Влошките за греење на животните на Snugglesafe можат повторно да се користат време и време. Направено во Велика Британија со 17 години производство искуство. Направени над еден милион единици до денес. Направено за удобност и безбедност на вашите миленици : тој е токсичен, без електрични жици и отпорен на залак. Безбедниот дискови за греење со големина на плочата лесно се вклопува под креветот на вашето домашно милениче за да обезбеди безбедна и смирувачка топлина. Идеално за новороденчиња, конвализирање и постари миленичиња. Микробранова и брзо се загрева : на оваа загреана микробранова подлога за миленичиња за миленичиња треба само 6 минути во микробранова печка од 800 вати. Ја обезбедува целата топлина на редовно шише со топла вода до 10 часа. SGS/ Smithers Rapra Tested : Нашиот Snugglesafe загреана миленичиња е тестиран SGS/ Smithers Rapra и фабричка серија тестирана за сообразност на производот. SGS/ Smithers Rapra е признаена ISO -тест куќа која обезбедува производи во согласност со нивниот оригинален дизајн и цел.

Поврзани производи..