• Свеж
Ibest Phumbus Вертикален графички графички држач за графички држач за графички картички со кабел за писател на PCIe 90 степени десен агол 25см црно
zoom_in

Ibest Phumbus Вертикален графички графички држач за графички држач за графички картички со кабел за писател на PCIe 90 степени десен агол

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

【Опсег на апликација】 PCI Express PCIE30 16 X кабелска картичка за проширување и проширување на заградата за проширување на матичната плоча кога просторот е недоволен. 【Карактеристики на производот】 Висококвалитетни споеви за лемење и позлатени контакти за да се постигне оптимална спроводливост и долгорочна употреба, како и перформанси на ултра-брзина на пренос. 【Компатибилност】 Оваа линија за продолжување на картичката за продолжување и линијата за продолжување на картичката за приказ се компатибилни со повеќето графички картички за брендови и GPU/матична плоча. 【Цврстина】 Магнет од 4 парчиња е поставен на дното на заградата, што е лесно да се апсорбира кутијата, кутијата, докажано со шок и доказ за гребење. 【Големина на производот】 Флексибилен кабел со 7,7 инчи продолжена линија на табла за конвертор на картички за приказ. Вертикална држач за графички картички заграда, монтирање на графичкиот процесор, комплет за поддршка на видео картички со кабел за кревање.

Поврзани производи..