• Свеж
Softcover Think Bland Book 8.5x11 портрет, класен пакет 12
zoom_in

Softcover Think Bland Book 8.5x11 портрет, класен пакет 12

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Напишете и илустрирајте своја книга, документирајте специјален настан или креирајте патничко списание! Светла бела хартија е идеална за боја, креони, маркери, моливи и други уметнички материјали. Овие доаѓаат како книга стилизирана портрет, сет од 12. Одлично за училиште или дом. Напишете и илустрирајте своја книга, документирајте специјален настан или креирајте патничко списание!. Светла бела хартија е идеална за боја, креони, маркери, моливи и други уметнички материјали. Овие доаѓаат како книга стилизирана портрет, сет од 12. Одлично за училиште или дом. Напишете и илустрирајте своја книга, документирајте специјален настан или креирајте патничко списание! Светла бела хартија е идеална за боја, креони, маркери, моливи и други уметнички материјали. Книгите содржат 8 страници од 80lb хартија. Мерки 8,5 "x 11". Класа пакет од 12.

Поврзани производи..