• Свеж
Тркалезен керамички украс за новогодишна елка, Божиќ со мојот декор за празници за Божиќ, Среќен Божиќ 2021 година, Санта ирваси за санки Домаќин подарок
zoom_in

Тркалезен керамички украс за новогодишна елка, Божиќ со мојот декор за празници за Божиќ, Среќен Божиќ 2021 година, Санта ирваси

DEN 192.00

Стока
check Во продавницата

? Големина : тркалезен украс, мерки со дијаметар од околу 3 инчи (7,2 см) ? Материјал : Направено од висококвалитетна керамика. Површината на чуварите е мазна. Доаѓа со златна лента што е лесно за виси. Двојно -странично печатење : Смешниот цитат и исклучителната шема се отпечатени од обете страни. Висококвалитетен УВ печатење, бојата е живописна и нема да избледи или излупи. Прекрасен подарок : Овој украс за новогодишна елка е совршен за Божиќ, Денот на благодарноста, годишнината, Денот на мајката, Денот на таткото, роденденската забава, забавата за дипломирање, забавата за пензија, ангажманот, свадбата итн. Beе биде прекрасен подарок за членовите на вашето семејство, пријатели или твојата сакана. Прослави настани : Прв Божиќ во нашиот нов дом, Првиот Божиќ како г -дин и г -ѓа, првиот божиќен украс на бебето, прва декорација на домови, прва година како баба и дедо. Тоа ќе бидат незаборавни подароци за вашата свадба, годишнина, ангажман, прва година, прво бебе. ? Големина : тркалезен украс, мерки со дијаметар од околу 3 инчи (7,2 см). ? Материјал : Направено од висококвалитетна керамика. Површината на чуварите е мазна. Доаѓа со златна лента што е лесно за виси. Двојно -странично печатење : Смешниот цитат и исклучителната шема се отпечатени од обете страни. Висококвалитетен УВ печатење, бојата е живописна и нема да избледи или излупи. Прекрасен подарок : Овој украс за новогодишна елка е совршен за Божиќ, Денот на благодарноста, годишнината, Денот на мајката, Денот на таткото, роденденската забава, забавата за дипломирање, забавата за пензија, ангажманот, свадбата итн.

Поврзани производи..