• Свеж
Waleni 10/50/100 M1.2-M24 GB896 DIN6799 Црна манган челична вратило за лежиште за задржување на прстенот за потпишување
zoom_in

Waleni 10/50/100 M1.2-M24 GB896 DIN6799 Црна манган челична вратило за лежиште за задржување на прстенот за потпишување

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

По целосно фиксирани, работ на жлебот и материјална површина во орев Постојат челични Ерлип. Материјал : 65 челик од манган. Големина (внатрешен дијаметар) : .5 / M4 / M5 / M6. Пролет за заклучување на мијалник од не'рѓосувачки челик за заклучување на мијалник Опис Опис на челик Е Цирлипматеријал : 65 манган стилизирани (внатрешен дијаметар) : M1.5 / M4 / M5 / M6 M7 M7 / M8 / M8 / M8 M9 / M10 / M11 / M12 / M13 / M15 / M19 / M22 / M24.

Поврзани производи..