• Свеж
241676202 - Директна замена на Климак за Фригидаер Кенмор Серс Фригидаер фрижидер Аугер Мотор
zoom_in

241676202 - Директна замена на Климак за Фригидаер Кенмор Серс Фригидаер фрижидер Аугер Мотор

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

▶ Ова е сосема нова климак Кенмор Серс Фригидаир Фрижидер Аугер Мотор ▶ Овој дел од климата директно го заменува Дел # 241676202. ▶ Дел за замена на климата со врвен квалитет, изграден за да трае!. ▶ Не се потребни електрични модификации или адаптери. ▶ Работи со Електролукс, Кенмор, Серс и повеќе!. Ова е сосема нов фрижидер Climek Auger Motor.

Поврзани производи..