• Свеж
Баба букви сегашна шема Најдобри желби Компактен огледало тркалезно преносно џебно стакло
zoom_in

Баба букви сегашна шема Најдобри желби Компактен огледало тркалезно преносно џебно стакло

DEN 415.84

Стока
check Во продавницата

Големина : 6,5 см x 6,2 см x 0,8 см (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало. Карактеристики : -во облик на облик.; -Подлумен : Дури и одговара на вашиот паричник на пликот и мали џебови.; -Поставете се со две стаклени огледала.; -Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : трајна и нераскинлива во дневната употреба.; -Поставете од 0 до 180 степени, подготвени под кој било агол за различни прилики. ; -На добар избор за подароци за вашите жени пријатели, мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. Материјал : -Фрам : Премиум не'рѓосувачки челик; -Мирор : стакло. Количина на пакет : 1 x огледало. Големина : 6,5 cm x 6,2 cm x 0,8 cm (2,6 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : Mirror Feature : облик. Премиум рамка од не'рѓосувачки челик : Трајни и нераскинливи при дневна употреба.-Отвора од 0 до 180 степени, подготвена под кој било агол за различни прилики. -Овиден избор на подароци за вашите женски пријатели, мајка, loversубовници и девојки да имаат удобна шминка насекаде. , Став, џебно огледало, нана, компактно огледало, баба, рачно огледало, баба, огледало на маса, чаша, mirroir, сегашност, симпатична шминка, шема, алатки за убавина, сака да ги донесе идеите на сите во реалност. Ние нудиме најголем избор на производи за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови, wallидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека.

Поврзани производи..