• Свеж
1 парчиња/лот стап 8 канал WS2812 5050 RGB LED светла Вградена табла за развој на целосна боја управувана од боја
zoom_in

1 парчиња/лот стап 8 канал WS2812 5050 RGB LED светла Вградена табла за развој на целосна боја управувана од боја

DEN 476.80

Стока
check Во продавницата

1 PCS/LOT Stick 8 канал WS2812 5050 RGB LED светла Вградена табла за развој на целосна боја 1 PCS/LOT Stick 8 канал WS2812 5050 RGB LED светла Вградена табла за развој на целосна боја. 1 PCS/LOT Stick 8 канал WS2812 5050 RGB LED светла Вградена табла за развој на целосна боја.

Поврзани производи..