• Свеж
Јас Не Сум Расипан Мојот Сопруг Само Ме Сака Хром Метал Авто Регистарска Табличка Рамка Автомобил Таг Носителот
zoom_in

Јас Не Сум Расипан Мојот Сопруг Само Ме Сака Хром Метал Авто Регистарска Табличка Рамка Автомобил Таг Носителот

DEN 255.84

Стока
check Во продавницата

Висококвалитетна Хромирана Метална Рамка За Регистарска Табличка Одличен Квалитет Винил Сече, УВ / Вода/Carwash/Временски Доказ Букви. Стандард Сад И Канада Регистарска Табличка Рамка Големина. 2 Монтажни Дупки На Врвот како што е прикажано на фотографијата. Лесен За Инсталирање. Висококвалитетна Хромирана Метална Рамка За Регистарска Табличка. Одличен Квалитет Винил Сече, УВ / Вода/Carwash/Временски Доказ Букви. Стандард Сад И Канада Регистарска Табличка Рамка Големина. 2 Монтажни Дупки На Врвот како што е прикажано на фотографијата. Лесен За Инсталирање. Привлечете го вниманието на сите со оваа кул Рамка Со Црна позлатена регистарска табличка изработена од цврст хеви метал и персонализирана со винил отпорен на временски услови/миење автомобили, кој е водоотпорен/заштитен СО УВ. Нема да избледи и ќе трае многу години. Тоа е исто така одличен подарок. Тежи околу 9оз и има димензии 12" х 6" рамката е сосема нова и е добро спакувана. Растојанието помеѓу две дупки е околу 7 инчи. Рамката одговара на сите стандардни регистарски таблички во САД и Канада 12х6 и може да се користи за предниот или задниот дел на автомобилот.

Поврзани производи..