• Свеж
Lovejoy 68514441514 Леано Железо 5s Прирабница, 14 mm Создаден, 3.25 OD, Без Клуч, 27.12 Њутн Милиметри Точка Вртежен Момент
zoom_in

Lovejoy 68514441514 Леано Железо 5s Прирабница, 14 mm Создаден, 3.25 OD, Без Клуч, 27.12 Њутн Милиметри Точка Вртежен Момент

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Досадно-на-големина за лизгање одговара на стандардни шахти Димензии на пакетот : 1,5 H x 3,5 L x 3,25 W (инчи). Тежина на пакетот : 1,5 килограми. Земја на Потекло : Сад. Досадно-на-големина за лизгање одговара на стандардни шахти. Димензии на пакетот : 1,5 H x 3,5 L x 3,25 W (инчи). Тежина на пакетот : 1,5 килограми. Земја на Потекло : Сад. Прирабниците се направени од леано железо со висока јачина и се досадни за големина за лизгање на стандардните шахти. Тие се лесни за инсталирање, лесно се достапни од залиха во широк спектар на популарни големини на отворот и се испорачуваат со две поставени завртки на 90°.

Поврзани производи..