• Свеж
Дефлектори на прозорецот Pezmenn Windows, компатибилен со екипажот Ford F-150 Crew 2015-2022
zoom_in

Дефлектори на прозорецот Pezmenn Windows, компатибилен со екипажот Ford F-150 Crew 2015-2022

DEN 467.20

Стока
check Во продавницата

【Дефлектор на страничен прозорец со целосна големина】 Сетот со 4 парчиња вклучува капаци од дожд од страната на патникот и страната на возачот за да создадете беспрекорен изглед и да ве заштити од сонцето, капките за дождови и ветерот кога ќе го отворите прозорецот 【Подобрете ја вентилацијата и протокот на воздух】 Нашите дефлектори на стаклото прозорец се одлични за сите временски услови, помагајќи да се подобри вентилацијата во и надвор од автомобилот, да се намали маглата во огледала и прозорци и зголемување на циркулацијата на воздухот. 【Висок квалитет】 Висока дебелина не е лесно да се пробие, тврдо второ, пред да го залепите дождовниот штит, не брзајте да ја раскинете заштитната хартија за лепило што доаѓа со фабричкиот пакет. Осигурете се да го држите штитот за дожд со двете раце и да го преместите нагоре, надолу, лево и десно во близина на прозорецот. Потврдете ја најсоодветната позиција за залепување и знаете каде да залепите? Како да залепите? После тоа, време е да ја раскинете заштитната хартија и да користите пиштол за сушење или електричен фен за коса за правилно да ја ублажите меката лента, за да не брзате, залепете ја непријатно или дури и неправилно.

Поврзани производи..