• Свеж
Кубик Писма Комплет За Прва Помош Знак, Ада Во Согласност Со Модерен Дизајн Знак Со Одделение 2 Брајово Писмо За Прва Помош Комплет Локација СО 3м Двострана Лента
zoom_in

Кубик Писма Комплет За Прва Помош Знак, Ада Во Согласност Со Модерен Дизајн Знак Со Одделение 2 Брајово Писмо За Прва Помош Комплет Локација

DEN 271.20

Стока
check Во продавницата

МОДЕРЕН ДИЗАЈН КОЈ ГО ПОДОБРУВА ВАШИОТ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-клучот за современиот изглед е неговата едноставност Кубик букви потпишете производи ќе ви помогнат да постигнете рамнотежа помеѓу функционалноста иesетиката во вашиот простор. АДА ВО СОГЛАСНОСТ ЗНАК СО ОДДЕЛЕНИЕ 2 БРАЈОВО КЛЕТКИ-со цел да се обезбеди еднаков пристап до животната средина, одредени јавни простори знаци се бара да бидат тактилни со подигнати букви и брајово писмо. Следејќи ги упатствата НА АДА, Буквите Кубик користат брајови ќелии од 2 степен-што е алтернатива за заштеда на простор во споредба со брајово писмо од 1 степен. ЛЕСНО СЕ ИНСТАЛИРА СО СИЛНИ ЛЕПЛИВИ ЛЕНТИ-знаците со Букви Кубик се лесни за инсталирање, без потреба од вежба или завртка. Силните лепливи ленти за поддршка ќе обезбедат знакот да биде безбедно прикачен на повеќето мазни и рамни површини. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ ЗА ДОЛГОТРАЈНА УПОТРЕБА - нашите производи се направени од висококвалитетен и еластичен материјал за да се обезбеди неговата долговечност, докажувајќи ја вредноста на вашето купување. СПЕЦИЈАЛЕН ПРОЦЕС на БОЕЊЕ за ЛУКСУЗЕН ИЗГЛЕД - ние користиме висока контрастна боја за содржина и позадина за да обезбедиме читливост и читливост на пораките. Покрај тоа, специјална завршница на боење се користи и за подобрување на елеганцијата.

Поврзани производи..