• Свеж
CaseMarket SoftBank Aquos Телефон Поликарбонат Јасно Тешко Случај [Вселенска Планета Сина Соѕвездие Колекција-Овен ]
zoom_in

CaseMarket SoftBank Aquos Телефон Поликарбонат Јасно Тешко Случај [Вселенска Планета Сина Соѕвездие Колекција-Овен ]

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Усвојува проѕирна тврда заштитна футрола (заден/специјален мат принт, странична/јасна спецификација) Лесно е да се инсталира и отстрани со еден допир, така што ќе можете да го промените според вашето расположение на денот. (Не користи лепила). Многу оригинални случаи на дизајн кои не ги нудат други компании. Сигурно ќе го најдете вашиот омилен!. Висококвалитетен специјален мат принт кој е отпорен на отпечатоци од прсти. Мат текстурата се чувствува добро во вашите раце.

Поврзани производи..