• Свеж
Тинејџер 50 ПАРЧИЊА Нерѓосувачки Челик Завеса Клипови со Кука За Завеса, Слики, Дома Декорација Отворено Божиќ Партија Жица Носителот
zoom_in

Тинејџер 50 ПАРЧИЊА Нерѓосувачки Челик Завеса Клипови со Кука За Завеса, Слики, Дома Декорација Отворено Божиќ Партија Жица Носителот

DEN 143.84

Стока
check Во продавницата

Количина : Сет од 50 Материјал : нерѓосувачки челик, издржлив и не ' рѓа. Изработени од висококвалитетен челик отпорен на ' рѓа, нашите Штипки За Завеси се изградени да траат. Тие можат да ги држат дури и најтешките завеси без свиткување или кршење. Вкупна должина(кука+клип) : 3,3 см/1,3 " (прибл.); Должина на клипот : 2,0 см/0,78 " (прибл.); Ширина на клипот : 0,95 см/0,39"(прибл.) малите клипови можат да бидат широко користени во животот, многу практични и корисни. Отворање на висечка кука : 0,4 см/0,16"(прибл.) Тие се погодни за закачување различни предмети, вклучувајќи светла, завеси, уметнички дела и украси . Можете исто така да ги користите за кампување. Совршен за закачување фотографии, завеси и многу други домашни намени! многу силен и совршен за закачување завеси (или други предмети) на затегната жица или систем за закачување кабел!. Тинејџер Бренд производи. Овие клипови за различни намени, како што се закачување светла на тенда, двор или куќа, закачување проегирни завеси, држење мали украсни предмети, закачување чадори на отворено, па дури и закачување церади за сликари. Количина : Сет од 50. Материјал : нерѓосувачки челик, издржлив и не ' рѓа. Изработени од висококвалитетен челик отпорен на ' рѓа, нашите Штипки За Завеси се изградени да траат. Тие можат да ги држат дури и најтешките завеси без свиткување или кршење. Вкупна должина(кука+клип) : 3,3 см/1,3 " (прибл.); Должина на клипот : 2,0 см/0,78 " (прибл.); Ширина на клипот : 0,95 см/0,39"(прибл.) малите клипови можат да бидат широко користени во животот, многу практични и корисни.

Поврзани производи..