• Свеж
Кха Полначи За Клупи За Чевли Бамбус Решетка За Чевли 3 Серија Организатор На Седишта Е Идеален За Живеење Влез За Складирање На Растенија Ходник и Клупа за Градина
zoom_in

Кха Полначи За Клупи За Чевли Бамбус Решетка За Чевли 3 Серија Организатор На Седишта Е Идеален За Живеење Влез За Складирање На Растенија

DEN 1041.60

Стока
check Во продавницата

ДИЗАЈН : мекото обложено седиште е многу удобно, специјално дизајнираните стапала се исто така многу силни, може да го заштити подот од гребнатини, а едноставниот и прекрасен стил е изборот за вашиот дом Материјал : 100% природен бамбус, висококвалитетно производство, големина : 90 х 30 х 50 см. ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : Зафаќа тесна површина помалку флексибилна преграда, полицата со три слоја го максимизира складирањето, истовремено обезбедувајќи соодветни промени на висината на седиштето. Генералното Собрание го олесни : алатка со едноставна структура и склопување на понуда, не мора да ја поминувате цела недела попладне, да најдете начин да го составите сето тоа. Ние сме посветени на обезбедување квалитетни услуги, доколку имате какви било потреби, добредојдовте да се консултирате, ние ќе се потрудиме да ги исполниме. Големина : 90х30х50см Боја : како Слика едноставниот, модерен изглед е совршен за секој постоечки мебел во собата, идеален за влезови, ходници, дневни соби или тремови, обезбедувајќи чист изглед и простор за вашиот дом.Висококвалитетен бамбусупотребата на висококвалитетна 100% природна бамбусова безбедносна завршница елегантна и заштита на животната средина.Материјал : 100% природен бамбус висококвалитетно производство, големина : 90 х 30 х 50 см.Бамбусот има одлична издржливост, бука или јавор споредливи - целата бамбусова структура не е само пријатна, туку и заштита на животната средина и обновливите извори на енергија.

Поврзани производи..