• Свеж
Geprint Шарена вратоврска боја на воланот за виножито за воланот за камиони со камиони SUV седани комбиња, персонализирани меки издржливи 15 инчи подарок за покривање на
zoom_in

Geprint Шарена вратоврска боја на воланот за виножито за воланот за камиони со камиони SUV седани комбиња, персонализирани меки

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

◆ [Направено од SBR] : Причината зошто стирен-бутадиенската гума е широко користена во автомобилската индустрија е затоа што има голема отпорност на абразија и голема затегнување на затегнување, а исто така има и силна дишење и апсорпција на пот, така што има подобро зафат и управување подобро Контролата носи безбедно и удобно искуство во возењето до нашето патување ◆ [Уникатен дизајн] - Овој убав, кул и пријатна сет за додатоци за автомобили ќе донесе одличен допир на ентериерот на кој било автомобил, правејќи го секое патување не само пријатно, туку и удобно. ◆ [Лесно за инсталирање] : Поставете го горниот дел од капакот над горниот дел на тркалото, центрирајте го тркалото и испружете ги двете страни додека не се вклопи совршено над тркалото и сте подготвени да одите. Лесни за одржување и грижа : Рака Измијте ја во водата под 40 Целзиусови степени или машинско миење на поставката за деликати. ◆ [Одговара за повеќето управувачки тркала] : Бидејќи нашиот капак на воланот има многу флексибилност, може да се примени на кој било волан, овозможувајќи ви да имате подобро чувство за искуство и задоволство при возење; тоа е исто така многу практичен подарок за Секој. ◆ [Ние свечено се обврзуваме] : Ако имате проблеми, прво испратете ни е -пошта за вашите проблеми. Ние се обврзуваме да ви понудиме најдобар производ и услуга. ◆ [Направено од SBR] : Причината зошто стирен-бутадиенската гума е широко користена во автомобилската индустрија е затоа што има голема отпорност на абразија и голема затегнување на затегнување, а исто така има и силна дишење и апсорпција на пот, така што има подобро зафат и управување подобро Контролата носи безбедно и удобно искуство во возењето до нашето патување. ◆ [Уникатен дизајн] - Овој убав, кул и пријатна сет за додатоци за автомобили ќе донесе одличен допир на ентериерот на кој било автомобил, правејќи го секое патување не само пријатно, туку и удобно. ◆ [Лесно за инсталирање] : Поставете го горниот дел од капакот над горниот дел на тркалото, центрирајте го тркалото и испружете ги двете страни додека не се вклопи совршено над тркалото и сте подготвени да одите.

Поврзани производи..