• Свеж
Брандтек 107597, 500мл Пфа Волуметриска Колба Со Завртка Капа
zoom_in

Брандтек 107597, 500мл Пфа Волуметриска Колба Со Завртка Капа

DEN 371.20

Стока
check Во продавницата

Цена за Пакување од 2 парчиња 500мл Пфа Волуметриска Колба Со Завртка Капа Волуметриска колба имаат индивидуално калибрирани прстенести ознаки кои се лесни за читање и ги исполнуваат Толеранциите Од Класа А по ДИН ЕНВИЗО 1042. Високата транспарентност ја поедноставува верификацијата на менискусот. Автоклав на 121°C без да влијае на толеранциите.

Поврзани производи..