• Свеж
Партиски најважни 10 брои тврда пластика вртено кафе/чаши чаши за чинија, 8 мл, чиста
zoom_in

Партиски најважни 10 брои тврда пластика вртено кафе/чаши чаши за чинија, 8 мл, чиста

DEN 210.88

Стока
check Во продавницата

БПА-без Класичен стил на прибор; рачно миење; еднократно; За еднократна употреба за брзо чистење на забавата. Совршен за ладни/ топли пијалоци или десерти. Идеално за чајни забави, угостителство, услуга за храна, излети, свадби, бифе, семејни собири и секојдневна употреба. Од садови за вечера, софтвер за пијалоци, прибор за јадење и чаши до сервис, табели и повеќе, оставете ги најважните партии од страна на северозападните претпријатија да ги создадат и слават најнезаборавните моменти на вашиот живот. Копчињата со 8 унца имаат кристално чист изглед на резолуција. Секој пакет содржи 10 чаши со прекрасни флаутирани акценти и грациозни рачки со отворено крива. Погоден за топли и ладни пијалоци; Идеално како чаши за чаши за удирање и убав начин за презентирање на индивидуални десерти. Издржливи тврди пластични чаши се со рака што може да се перат и се користат за еднократна употреба или за еднократна употреба за брзо, лесно чистење. Од садови за вечера, прибор за јадење и чаши за да служат опрема, капаци на маса и многу повеќе, Party Essentials е совршен избор за убаво и прифатливо забавно семејство и пријатели. Копчињата со 8 унца имаат кристално чист изглед на резолуција. Секој пакет содржи 10 чаши со прекрасни флаутирани акценти и грациозни рачки со отворено крива. Погоден за топли и ладни пијалоци; Идеално како чаши за чаши за удирање и убав начин за презентирање на индивидуални десерти. Издржливи тврди пластични чаши се со рака што може да се перат и се користат за еднократна употреба или за еднократна употреба за брзо, лесно чистење. Од садови за вечера, прибор за јадење и чаши за да служат опрема, капаци на маса и многу повеќе, Party Essentials е совршен избор за убаво и прифатливо забавно семејство и пријатели. Има кафе (се разбира), топло чоколадо, зачинета топла јаболка - толку многу вкусни пијалоци за да им служат на толку многу гости. Party Essentials знае дека е потребно многу софтвер за пијалоци за да се добие настан, поради што тие се посветени да понудат високо квалитетни забави со највисокиот изглед на резолуција на прифатлива цена. Овие кристално чисти 8-унца тврди пластични чаши за кафе се убаво стилизирани со прекрасни флаутирани акценти и цврсто благодатно заоблени рачки. И, бидејќи рачките се одвоени од чашата на дното, чашите се идеални за виси на сад за удар! Чашите може да бидат измиени со рака и повторно да се користат или едноставно да се отстранат за супер лесно чистење.

Поврзани производи..