• Свеж
Случај хонгсинју За iPad Pro 12,9 инчи, Тенок Отпорен На Удари Заштитен Капак Отпорен на Удари Со Држач И Држач За Моливи За Apple iPad Pro 12,9 инчи
zoom_in

Случај хонгсинју За iPad Pro 12,9 инчи, Тенок Отпорен На Удари Заштитен Капак Отпорен на Удари Со Држач И Држач За Моливи За Apple iPad Pro

DEN 479.84

Стока
check Во продавницата

Таблет Заштитна кутија изработена од висококвалитетни еколошки материјали Производот е погоден За apple i Pad Pro 12,9 инчи (2021/2020/2018) ® Без Вграден заштитник на екранот. Уникатниот Дизајн на Штандот Е Одличен За Време На Лицето и Видео.Деца Пријателски, цврст и лесен за носење. Идеја за Задачи Во Училиште и Училница. Напреден двослоен дизајн кој се состои од внатрешна тврда поликарбонатна рамка и абсорбента за удари, гумата против лизгање обезбедува голема заштита од случајни испакнатини, капки и удари. Лесен за инсталирање и отстранување.Заштитете го вашиот i Pad од гребнатини нечистотија и испакнатини, заштита На Пристаништето со целосен пристап до сите функции преку куќиште - блокира прашина и остатоци од пристаништата што го продолжува животниот век на уредот. Шарената школка додава виталност во вашиот живот, а соодветната дебелина на школка обезбедува целосна заштита за вашиот таблет без да стане товар во исто време. Таблет Заштитна кутија изработена од висококвалитетни еколошки материјали. Производот е погоден За apple i Pad Pro 12,9 инчи (2021/2020/2018) ® Без Вграден заштитник на екранот. Уникатниот Дизајн на Штандот Е Одличен За Време На Лицето и Видео.Деца Пријателски, цврст и лесен за носење. Идеја за Задачи Во Училиште и Училница. Напреден двослоен дизајн кој се состои од внатрешна тврда поликарбонатна рамка и абсорбента за удари, гумата против лизгање обезбедува голема заштита од случајни испакнатини, капки и удари. Лесен за инсталирање и отстранување.Заштитете го вашиот i Pad од гребнатини нечистотија и испакнатини, заштита На Пристаништето со целосен пристап до сите функции преку куќиште - блокира прашина и остатоци од пристаништата што го продолжува животниот век на уредот.

Поврзани производи..