• Свеж
Кмикс Железна Уметност Паметен Едноставен Тавански Вентилатор Со Светло 100w Светло Луксузно Таванско Вентилаторско Светло Модерно Таванско Светло Со Вентилатор С
zoom_in

Кмикс Железна Уметност Паметен Едноставен Тавански Вентилатор Со Светло 100w Светло Луксузно Таванско Вентилаторско Светло Модерно

DEN 2527.84

Стока
check Во продавницата

? Уникатниот модерен дизајн на таванска светилка со креативен вентилатор, овозможува природна светлина да ја пополни целата просторија, а топлината и удобноста може да се видат насекаде Заштеда на енергија, стабилен и долг живот, има комбинација на ладење на вентилаторот, циркулација на воздухот и осветлување. ? Оваа таванска светлина на вентилаторот е изработена од Железо и Акрилик. Моќниот ЕДНОНАСОЧЕН мотор може да ви обезбеди голем волумен на воздух и да молчи доволно, за да можете да уживате во удобно опкружување без нарушување. ? Таванскиот Вентилатор Има Режим на Затемнување во 3 бои (топол/бел/природен), Режим На Брзина на 3 ветрови (висок/среден/низок), Функција На Тајмерот (1ч/2ч).Различен Режим Создавање Поинаква Атмосфера И Топло Домашно Чувство, Обезбедувајќи Удобно Искуство Со Осветлување. ? Светлото на вентилаторот на таванот е одлично идеално за дневна соба, кујна, трпезарија, спална соба, детска соба, работна соба. Нашата лед вентилаторска ламба може да го осветли секој агол од куќата во темна ноќ, спалната соба е опремена со ладни вентилаторски светилки, а топлиот и свеж ветер прави да се чувствувате свежо и удобно природно. ? Задоволството на клиентите многу важно за нас, ние веруваме во нашиот квалитет. Ве молиме слободно контактирајте не од која било причина не сте задоволни и ние ќе одговориме во рок од 24 часа. Имаме и многу стилови во оваа продавница, ве Молиме одете во продавница за да дознаете повеќе. ? Уникатниот модерен дизајн на таванска светилка со креативен вентилатор, овозможува природна светлина да ја пополни целата просторија, а топлината и удобноста може да се видат насекаде. Заштеда на енергија, стабилен и долг живот, има комбинација на ладење на вентилаторот, циркулација на воздухот и осветлување. ? Оваа таванска светлина на вентилаторот е изработена од Железо и Акрилик. Моќниот ЕДНОНАСОЧЕН мотор може да ви обезбеди голем волумен на воздух и да молчи доволно, за да можете да уживате во удобно опкружување без нарушување. ? Таванскиот Вентилатор Има Режим на Затемнување во 3 бои (топол/бел/природен), Режим На Брзина на 3 ветрови (висок/среден/низок), Функција На Тајмерот (1ч/2ч).Различен Режим Создавање Поинаква Атмосфера И Топло Домашно Чувство, Обезбедувајќи Удобно Искуство Со Осветлување. ? Светлото на вентилаторот на таванот е одлично идеално за дневна соба, кујна, трпезарија, спална соба, детска соба, работна соба. Нашата лед вентилаторска ламба може да го осветли секој агол од куќата во темна ноќ, спалната соба е опремена со ладни вентилаторски светилки, а топлиот и свеж ветер прави да се чувствувате свежо и удобно природно. ? Задоволството на клиентите многу важно за нас, ние веруваме во нашиот квалитет.

Поврзани производи..