• Свеж
Само Врба 8300001 Стапчиња За Јадење Музички Стап За Сечкање/Розова, 7,1 инчи
zoom_in

Само Врба 8300001 Стапчиња За Јадење Музички Стап За Сечкање/Розова, 7,1 инчи

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Големина : Должина : Прибл 7,1 инчи (18 см). Материјал : Бамбус. Земја На Потекло : Кина. Не е безбедна машината за миење садови. Поради природата на рачно изработените материјали, може да се појават варијации во моделот и големината. Рачно изработени вкусни стапчиња За јадење Лесни за употреба за деца и жени, погодна големина За носење На ручек Направен Со природно дрво Што Е нежно и природно Нелизгање Препорачано како мал подарок или како пар еколошки и еколошки стапчиња за јадење.

Поврзани производи..