• Свеж
Курт С. Адлер 10,5-инчен ФАБРИЧЕ ГРАДЕН ГЕДИНА САНТА, МУЛТИ
zoom_in

Курт С. Адлер 10,5-инчен ФАБРИЧЕ ГРАДЕН ГЕДИНА САНТА, МУЛТИ

DEN 1177.12

Стока
check Во продавницата

Дел од колекцијата Курт Адлер Фабриче Направено од ткаенина Маче, ПВЦ и полиестер. Совршен за кој било декор за празници. Големина на артикалот : висока 10,5 инчи. Направено од ткаенина Маче, смола и ПВЦ. Мери приближно 10. Карактеристики Дедо Мраз украси куќа од ѓумбир. Дел од колекцијата Курт Адлер Фабриче. Направено од ткаенина Маче, смола и ПВЦ. Мери приближно 10. Карактеристики Дедо Мраз украси куќа од ѓумбир. Дел од колекцијата Курт Адлер Фабриче. 5-инчен готвач на Fabriche Gingerbread Santa е сладок додаток на кој било декор за празници! Дедо Мраз е прикажан како носи престилка со детали за колачиња од ѓумбир. Ockебовите на престилка се наредени со третмани и тркалачки игла. Неговата лева рака има повеќе третмани и торба за шлаг. Неговата десна рака тој гордо прикажува куќа од ѓумбир. Веселата насмевка низ лицето е сигурно да го осветли секој декор за празници!.

Поврзани производи..