• Свеж
Брилијантни подароци за валети, не ми треба терапија затоа што сум вален, еднократно Божиќ 11oz 15oz кригла од жени жени
zoom_in

Брилијантни подароци за валети, не ми треба терапија затоа што сум вален, еднократно Божиќ 11oz 15oz кригла од жени жени

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Valet 11oz или 15oz кафе -кригла - да му покаже на таа личност колку е посебен тој/таа, земете му ја оваа кригла Највисок квалитет - Не мора да се грижите за тоа што нашите чаши се кршат во машината за миење садови или микробранова печка, тие се направени од најдобрата керамика. Одличен подарок за вале - Оваа кригла за кафе е одличен подарок за време на родендени, годишнини од свадбата, дипломирање, славење пријателства и лајкови. Печатено со супериорни керамички мастила - вистински постојан отпечаток кој никогаш нема да избледи или ќе го изгуби сјајот. Испратено од САД - обвивката од стиропор гарантира дека се испорачува во совршено парче. Valet 11oz или 15oz кафе -кригла - да му покаже на таа личност колку е посебен тој/таа, земете му ја оваа кригла. Највисок квалитет - Не мора да се грижите за тоа што нашите чаши се кршат во машината за миење садови или микробранова печка, тие се направени од најдобрата керамика. Одличен подарок за вале - Оваа кригла за кафе е одличен подарок за време на родендени, годишнини од свадбата, дипломирање, славење пријателства и лајкови. Печатено со супериорни керамички мастила - вистински постојан отпечаток кој никогаш нема да избледи или ќе го изгуби сјајот. Испратено од САД - обвивката од стиропор гарантира дека се испорачува во совршено парче.

Поврзани производи..