• Свеж
Калкулатор за бамбус yfqhdd Bamboo 12 цифрен LCD Display Office School Christmas Пресметајте комерцијална алатка батерија соларна енергија
zoom_in

Калкулатор за бамбус yfqhdd Bamboo 12 цифрен LCD Display Office School Christmas Пресметајте комерцијална алатка батерија соларна

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Стил : Калкулатор за општа намена Извор на енергија : соларна. Употреба : Калкулатор. Материјал : Бамбус.extra голем дисплеј.Пронтажа на вкупно абдикација - Аутоматско исклучување Заеднички компјутерски функции - Батеријата за примена : Соларна батерија : Соларна за напојување, нема потреба да ја замените батеријата 。12digit Основен калкулатор за состаноци во канцеларија.

Поврзани производи..