• Свеж
Von Duprin 880TPR10B 880TP-R US10B 88 Series Thumb Piece Trim
zoom_in

Von Duprin 880TPR10B 880TP-R US10B 88 Series Thumb Piece Trim

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Погодни и прифатливи опции за тела на вратата Одговара на сите стандардни подготовки на вратите. Производот е произведен во САД. Глупава функција за употреба како влечење на вратата или декоративна трим на француски или оставата, чајната кујна. Погодни и прифатливи опции за тела на вратата. Одговара на сите стандардни подготовки на вратите. Производот е произведен во САД. Глупава функција за употреба како влечење на вратата или декоративна трим на француски или оставата, чајната кујна.

Поврзани производи..