• Свеж
Ти Си Моето Сонце Маска За Спиење Мека Маска За Очи Капак Ефикасно Засенчување Врзани Очи Со Еластичен Прилагодлив Ремен
zoom_in

Ти Си Моето Сонце Маска За Спиење Мека Маска За Очи Капак Ефикасно Засенчување Врзани Очи Со Еластичен Прилагодлив Ремен

DEN 191.84

Стока
check Во продавницата

Мек полиестер Нашите маски за очи се свилени покрај кожата, дишат и удобни за носење. Маската за очи без притисок може ефикасно да го ублажи заморот на очите и да помогне во спиењето, а еластичниот прилагодлив ремен спречува лесно движење и паѓање. Оваа стилска и удобна маска за очи е погодна за луѓе од сите возрасти, и е многу погодна како топол подарок за пријателите, семејството и така натаму. Ви препорачуваме рачно да ја измиете оваа маска за очи за дополнителна чистота. Ако сеуште имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Нашите маски за очи се свилени покрај кожата, дишат и удобни за носење. Маската за очи без притисок може ефикасно да го ублажи заморот на очите и да помогне во спиењето, а еластичниот прилагодлив ремен спречува лесно движење и паѓање. Оваа стилска и удобна маска за очи е погодна за луѓе од сите возрасти, и е многу погодна како топол подарок за пријателите, семејството и така натаму. Ви препорачуваме рачно да ја измиете оваа маска за очи за дополнителна чистота. Ако сеуште имате какви било прашања, можете да не контактирате во секое време, ние ќе ви помогнеме во рок од 24 часа. Погоден е за широк спектар на прилики и може да се користи за дневни паузи за ручек дома, хотели, авиони, теренски активности, канцеларии итн.

Поврзани производи..