• Свеж
Филофакс Обрасци Пастелни Дамки 2019 Џеб Организатор
zoom_in

Филофакс Обрасци Пастелни Дамки 2019 Џеб Организатор

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Мека кожа на допир-изглед џеб големина организатор Дизајн на пастелни точки со координиран ентериер во боја. Затворање на ременот со скриен попер. Содржи една недела за прегледување дневник и избор на полнење. Големина на хартија 81мм х 120мм.

Поврзани производи..