• Свеж
Иконски рачен вентилатор преклоплив бамбус коло рачен вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци фестивал додатоци Рејв рачно коло настан ?
zoom_in

Иконски рачен вентилатор преклоплив бамбус коло рачен вентилатор смешни замолчени сленг зборови изрази изјава подароци фестивал

DEN 255.84

Стока
check Во продавницата

Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат Кога е изложен на црни светла/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Гласен Звук На Прилепување / Клак. Сите уметнички дела се направени во куќата и печатени со флуоресцентно мастило. Голема Големина : 33см Затворени 62см Отворени (13" Затворени 24. Рачниот вентилатор ќе стане ваш омилен додаток на музички фестивали, настани или одлична алатка за топло време. Сублимација печатење, боите никогаш нема да исчезнат. Кога е изложен на црни светла/Партиски УВ светла, вентилаторот ќе даде дополнителен светол неонски сјај. Гласен Звук На Прилепување / Клак. Сите уметнички дела се направени во куќата и печатени со флуоресцентно мастило. Голема Големина : 33см Затворени 62см Отворени (13" Затворени 24. Рачниот вентилатор ќе стане ваш омилен додаток на музички фестивали, настани или одлична алатка за топло време. Црно бамбусово ребро од 13 инчи со лесна полиестерска ткаенина, отпечатено со специјално флуоресцентно мастило што е реактивно под УВ светлина (клуб/партиски црни светла). Со брзо отворање на зглобот, вентилаторот обезбедува врвен звук на прилепување. Овој уникатен дизајн направен од нашиот тим ќе оживее под УВ светлина / Црна светлина како што е претставено на фотографиите.

Поврзани производи..