• Свеж
Селотејп, 48мм х 55м, Сребро, 9 мил
zoom_in

Селотејп, 48мм х 55м, Сребро, 9 мил

DEN 1129.60

Стока
check Во продавницата

● Селотејп, 48мм х 55м, Сребро, 9 мил ● Должина на селотејп : 55 м. € Цврстина На Истегнување : 27 фунти-во. ● Ширина на селотејп : 48 мм. ● Јачина На Адхезија : 85 мл/во. ● Селотејп, 48мм х 55м, Сребро, 9 мил. ● Должина на селотејп : 55 м. € Цврстина На Истегнување : 27 фунти-во. ● Ширина на селотејп : 48 мм. ● Јачина На Адхезија : 85 мл/во. 26вц89 Селотејп, Селотејп Од Типот Селотејп, Ширина На Селотејп 48 мм, Должина На Селотејп 55 м, Дебелина На Селотејп 9,0 мил, Селотејп Одделение Индустриски, Лента Боја Семејство Сива, Сива, Селотејп Крпа Обложена Со Примарен Материјал, Материјал Полиетилен Обложена Крпа, Форма На Лента Континуирана Ролна, Лента Леплива Гума, Перформанси ТЕМП. 40 Степени До 200 Степени Ф, Јачина на Адхезија 85 мл/ин, Цврстина На Истегнување 27 фунти-ин, Дијаметар 5.9375 инчи, Стандарди Тестирани во Согласност со УЛ 723.

Поврзани производи..