• Свеж
Отпорник на бурнс, Мрежа На Отпорници Со Автобуси 9, 2,7 Кохм, 2%, Сип-4610Х-101-272ЛФ
zoom_in

Отпорник на бурнс, Мрежа На Отпорници Со Автобуси 9, 2,7 Кохм, 2%, Сип-4610Х-101-272ЛФ

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Цена За : Секој Цена За : Секој. ОТПОРНИК, МРЕЖА НА ОТПОРНИЦИ СО АВТОБУСИ 9, 2,7 КОХМ, 2%, ГОЛТКА; Отпорност : 2,7 кохм; Палета На Производи : Серија 4600Х; Бр. На Елементи : 9 елементи; Тип На Мрежно Коло : Автобус; Стил На Куќиште На Отпорник : ГОЛТКА; Не. На Иглички : 10пини; Рејтинг На Напон : 100v Ro HS Во Согласност : Да.

Поврзани производи..