• Свеж
Спек Производи Президио2 Зафат Самсунг Галакси С21 Ултра 5Г, Графит Сива/Црна/Задебелена Црвена
zoom_in

Спек Производи Президио2 Зафат Самсунг Галакси С21 Ултра 5Г, Графит Сива/Црна/Задебелена Црвена

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Заштита од капка до 13 стапки за екстремна издржливост Президио2 оклоп облак технологија перници и го штити вашиот телефон како воздушно перниче. Завршна обработка со мек допир за подобар изглед, подобрено чувство и дополнителна отпорност на гребење. Новоиновираните рачки без лизгање траат подолго и обезбедуваат уште поголем стисок. Микробан заштита на производот. Заштита од капка до 13 стапки за екстремна издржливост. Президио2 оклоп облак технологија перници и го штити вашиот телефон како воздушно перниче. Завршна обработка со мек допир за подобар изглед, подобрено чувство и дополнителна отпорност на гребење. Новоиновираните рачки без лизгање траат подолго и обезбедуваат уште поголем стисок. Микробан заштита на производот. ПРЕЗИДИО2 ЗАФАТ е супер заштитна и џебна футрола која има завршница со мек допир за крајна удобност плус новоиновативни рачки без лизгање за поголема самодоверба при испраќање пораки, зборување или фотографирање. Не само што овој случај е стилски, Туку И Технологијата На Облак Од Оклоп Президио2 ја прави тешка за груби моменти. Периметарот на секој случај го обложивме со воздушни капсули. При удар, тие го компресираат и суспендираат вашиот телефон на перница воздух, исто како воздушно перниче. Овие случаи се тестирани во реалниот свет за да издржат капки до 13 стапки, така што ќе бидете сигурни дека знаете дека вашиот телефон ќе биде заштитен.

Поврзани производи..