• Свеж
ЈИИСУ Безжичен Автомобил Правосмукалка И За Дома &засилувач; Автомобил, 3 СВЕТЛА СО ГОЛЕМА Осветленост, Прилагодување Со Две Брзини, Дигитален Приказ На Моќност
zoom_in

ЈИИСУ Безжичен Автомобил Правосмукалка И За Дома &засилувач; Автомобил, 3 СВЕТЛА СО ГОЛЕМА Осветленост, Прилагодување Со Две Брзини, Дигитален

DEN 815.84

Стока
check Во продавницата

3 ПРЕДВОДЕНИ светла СО висока осветленост, прилагодување со две брзини, дигитален приказ на моќност, мал волумен и високо вшмукување Безжичен и лесен за складирање, преклоплив безжичен дизајн на правосмукалка ве ослободува за активност кога чистите агли од вашиот дом, автомобил или канцеларија. Овој пренослив вакуум можете да го поставите во секој простор за складирање. Започнете го вашето патување со овие преклопни жици. Овој безжичен рачен вакуум е брзо полнење и долготраен, со 3 вградени 2000mah батерии кои обезбедуваат до 30 минути траење на батеријата за само 4 часа. Внатрешниот простор е мал, а дизајнот со правоаголен агол овозможува правосмукалката да ги исчисти мртвите точки. Опремен СО ЛЕД светла за осветлување на секој темен агол, мак. нг полесно се чисти ноќе. Разноврсни, рачни вакууми може да се користат за чистење дома/канцеларија/автомобил/бања/тепих. Тоа ќе ви помогне лесно да исчистите нечистотија, влакна од домашни миленици, песок, кометал за храна. рапи, мали количини течности, остатоци скриени во перници или софи. Ова е совршен подарок за семејството или пријателите!Содржина на пакетот : 1x Правосмукалка 1x Кабел За Полнење1x Мануа. 3 ПРЕДВОДЕНИ светла СО висока осветленост, прилагодување со две брзини, дигитален приказ на моќност, мал волумен и високо вшмукување Безжичен и лесен за складирање, преклоплив безжичен дизајн на правосмукалка. ве ослободува за активност кога чистите агли од вашиот дом, автомобил или канцеларија. Овој пренослив вакуум можете да го поставите во секој простор за складирање. Започнете го вашето патување со овие преклопни жици.

Поврзани производи..