• Свеж
Заштитник на Екранот D7100 D7200, Заштитник На Екранот Од Калено Стакло За Никон D7100 D7200
zoom_in

Заштитник на Екранот D7100 D7200, Заштитник На Екранот Од Калено Стакло За Никон D7100 D7200

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

®ПОГОДЕН за овој Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Совршено се Вклопува За Никон D7100 D7200 D850 D800 D600 D610 D800e D810 D750 D500 Не За Други Модели. На висока ТРАНСПАРЕНТНОСТ. заштитникот на екранот никон Д7100 Ви овозможува Јасно Гледање Со Висока Дефиниција. Хидрофобната Олеофобна Обвивка На Екранот Го Штити Екранот на Камерата од Пот и Остатоци од Масло од Отпечатоци од Прсти и Одржува Одговор На Допир Со Висока Чувствителност. ●ЗАШТИТЕТЕ го заштитникот на екранот никон Д7100 премиум Калено Стакло Го Спречува Екранот на Камерата од Капки Со Висок Удар, Гребнатини и Испакнатини. Исто така, Го Штити Екранот На Камерата од Остри Предмети како Што Се Клучеви и Ножеви, итн. ●ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ●заштитникот на екранот никон Д7100 Лепилото Без меурчиња Го Олеснува Инсталирањето на Овој Заштитник на Екранот Од Калено Стакло. Се Одликува Со 2,5 Д Заоблени Рабови и Непречено Се Допира на сите Рабови. ●ЗАБЕЛЕШКА+Прво Излупете Го Оригиналниот Тенок Заштитен Слој, А Потоа Заменете го со Заштитници Од Стаклен Екран. ●Услуги На клиентите Ние нудиме 1 месец гаранција за враќање на парите во случај да не сте 100% задоволни и сакате да го вратите производот од која било причина. ®ПОГОДЕН за овој Заштитник На Екранот Од Калено Стакло Совршено се Вклопува За Никон D7100 D7200 D850 D800 D600 D610 D800e D810 D750 D500. Не За Други Модели. На висока ТРАНСПАРЕНТНОСТ. заштитникот на екранот никон Д7100 Ви овозможува Јасно Гледање Со Висока Дефиниција.

Поврзани производи..