• Свеж
Fydun 8 Инчен Полу, Rapp Датотека Постави Гумени Зафат Челик Алатка Фино Заби Метал Груби Алатки Половина За Дрво инчен 200mm Фитер Датотека Со Рачка полу-Круг Круг Рака
zoom_in

Fydun 8 Инчен Полу, Rapp Датотека Постави Гумени Зафат Челик Алатка Фино Заби Метал Груби Алатки Половина За Дрво инчен 200mm Фитер Датотека

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

Designedономски дизајнирана рачка, удобен зафат, не повредена рака, без замор и поефикасна употреба Челичната датотека е изработена од висококвалитетен челик за јаглероден алат Т12, кој е инцизивен и издржлив со висока цврстина и долг работен век.Тркалезни датотеки се користат за поднесување тркалезни дупки, конкавна камерна површина и елиптична површина со мали радиуси. Рачката за рачка ПП+ТРП е еколошка и удобна. Идеален за гаражи, фабрики, инженерство, работилница. Специјалниот дизајн на забите, рамномерен и мазен, ефикасно ја подобрува способноста за сечење. Designedономски дизајнирана рачка, удобен зафат, не повредена рака, без замор и поефикасна употреба. Челичната датотека е изработена од висококвалитетен челик за јаглероден алат Т12, кој е инцизивен и издржлив со висока цврстина и долг работен век.Тркалезни датотеки се користат за поднесување тркалезни дупки, конкавна камерна површина и елиптична површина со мали радиуси. Рачката за рачка ПП+ТРП е еколошка и удобна. Идеален за гаражи, фабрики, инженерство, работилница. Специјалниот дизајн на забите, рамномерен и мазен, ефикасно ја подобрува способноста за сечење. Забелешка : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ве молиме разберете, Благодарам!.

Поврзани производи..