• Свеж
Класичен Знак За Гаража За Камиони Шеви , Новитет Знак За Автомобил-12 х 18
zoom_in

Класичен Знак За Гаража За Камиони Шеви , Новитет Знак За Автомобил-12 х 18

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

ДОМАШЕН ДЕКОР : Сосема нов алуминиумски знак 12 "х 18" со заоблени агли Лесен за читање текст со живописен графички дизајн. ПРАВИ ОДЛИЧЕН УНИКАТЕН ПОДАРОК : Совршен За родендени, Денот На Таткото, свадби, Божиќ, ноќта на вештерките и секоја пригода! Испратете го како семеен подарок! Нашите метални знаци може да се прилагодат, што ќе ви овозможи да додадете личен допир и да го направите вашиот подарок поспецијален. НАПРАВЕНО во САД : овој метален знак е гордо направен во САД во нашата продавница Во Лизтон, Индијана. Направени со локално извори премиум материјали направени од луѓе кои уживаат во она што го правиме и тоа покажува во готовите резултати. ЛЕСНО МОНТИРАЊЕ : металниот знак има 2 погодно поставени претходно дупчени дупки за монтирање или инсталација без проблеми. ПЕРСОНАЛИЗИРАЈТЕ : Ви Треба поинаков текст во знакот? Ние Во Продавницата За Знаци Лизтон сме посветени на вашето задоволство, затоа ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе ви помогнеме да го направите тој совршен уличен знак. ДОМАШЕН ДЕКОР : Сосема нов алуминиумски знак 12 "х 18" со заоблени агли. Лесен за читање текст со живописен графички дизајн. ПРАВИ ОДЛИЧЕН УНИКАТЕН ПОДАРОК : Совршен За родендени, Денот На Таткото, свадби, Божиќ, ноќта на вештерките и секоја пригода! Испратете го како семеен подарок! Нашите метални знаци може да се прилагодат, што ќе ви овозможи да додадете личен допир и да го направите вашиот подарок поспецијален. НАПРАВЕНО во САД : овој метален знак е гордо направен во САД во нашата продавница Во Лизтон, Индијана.

Поврзани производи..