• Свеж
Научен прибор Н369042004 Поединечно стерилна Завиткана црвена Топка-4 мл, 100/пк
zoom_in

Научен прибор Н369042004 Поединечно стерилна Завиткана црвена Топка-4 мл, 100/пк

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Материјал : Полистирен Опис : Поединечно стерилна завиткана црвена лажичка-4 мл. Висина( Inch Short) : 1. Должина На Рачката( Инчи Кратко) : 5. Материјал : Полистирен. Опис : Поединечно стерилна завиткана црвена лажичка-4 мл. Висина( Inch Short) : 1. Должина На Рачката( Инчи Кратко) : 5. Стерилните топки се совршена форма со големина за земање примероци, особено од контејнери со широка уста. Дизајнирани да имаат различни капацитети, овие едноделни стерилни топки се обликувани од полистиренска пластика со големо влијание. Капацитетите/волумените се проценуваат и не се наменети за земање точни тежини/волумени на примерокот. Наведените количини претставуваат типични примероци на натрупување. Светло црвената боја ја намалува можноста лажичката Да остане зад себе Во примерок Поединечно запечатена и стерилизирана во политиленска кеса подготвена за еднократна употреба И отстранување Долгата рачка го зголемува растојанието помеѓу раката и примерокот Останете исправени на рамна услуга, може да се користи како материјал ЗА МЕРЕЊЕ НА БРОД од фда.

Поврзани производи..