• Свеж
Безжични Слушалки Byikun, Слушалки За Bluetooth, Слушалки За Вистинска Спроводливост На Коските, Слушалки За Игри Со Безжични Спортски Слушалки, Слушалки За Поништување Н?
zoom_in

Безжични Слушалки Byikun, Слушалки За Bluetooth, Слушалки За Вистинска Спроводливост На Коските, Слушалки За Игри Со Безжични Спортски Слушалки,

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

➤Аудио спроводлива црна технологија, Bluetooth 50, интелигентно намалување на бучавата, IPX5 водоотпорен. Изедначување со три ленти, голема единица за динамична серпентина, целосно и богато искуство со квалитетот на звукот на ниво на хифи. Технологијата на спроводливост на звукот пренесува звук до аудитивниот нерв преку черепот и вилиците, со силна ниска фреквенција, деликатна средна фреквенција и пенетрација со висока фреквенција. ➤ономскиот дизајн го прави поцврст за носење, стабилен во рамнотежа и неограничен во движењето. Вградена батерија од 180 m Ah, може постојано да слуша песни 13 часа, батерија со заштитна табла, подобро да го заштити траењето на батеријата. Лесен дизајн на телото, долгорочното носење не боли, колку млади можат да бидат воздржани, вежбајте како што сакате. Поврзете се за една секунда, интелигентно идентификувајте звуци од околината и вратете ги јасните гласови. Мемориската рамка од легура на титаниум е прилагодена според различни големини на главата, а обликот е произволно извртен, со постојани пресврти и вртења. Професионалната водоотпорна, целосно затворена звучна комора спречува дневна пот и дождовница да се инфилтрираат, лесен за чистење материјал и едноставно избришете ја за да и дадете нов изглед. Таа е погодна за apple, Android, Microsoft и други системи, се додека уредот има Bluetooth. ➤Аудио спроводлива црна технологија, Bluetooth 5.0, интелигентно намалување на бучавата, IPX5 водоотпорен. Изедначување со три ленти, голема единица за динамична серпентина, целосно и богато искуство со квалитетот на звукот на ниво на хифи. Технологијата на спроводливост на звукот пренесува звук до аудитивниот нерв преку черепот и вилиците, со силна ниска фреквенција, деликатна средна фреквенција и пенетрација со висока фреквенција.

Поврзани производи..