• Свеж
Замена На Батеријата Полнач За Канон Бп-511 БП-511А БП-512 БП-514 БП-522 БП-535 ЦБ-5Л ЦА-ПС400 ЦГ-560 ЦГ-570 ЦГ-570Е ЦГ-580 ЦР-560
zoom_in

Замена На Батеријата Полнач За Канон Бп-511 БП-511А БП-512 БП-514 БП-522 БП-535 ЦБ-5Л ЦА-ПС400 ЦГ-560 ЦГ-570 ЦГ-570Е ЦГ-580 ЦР-560

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

Овој полнач за батерии е автомобил со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и еднонасочна струја два во еден полнач Неговиот уникатен рамен игла, преклоплив дизајн овозможува лесно складирање и го прави компактен полнач за батерии. ПАМЕТНИОТ ИНДИКАТОР ЗА ЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ автоматски се претвора во полнење со браздичка откако батеријата е целосно наполнета. Напонот на автоматско префрлување е ОД 110 V-240 V.Забелешка : тоа е само надворешен полнач за батерии, кој не работи како кабел за напојување или адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Овој полнач за батерии е автомобил со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА и еднонасочна струја два во еден полнач. Неговиот уникатен рамен игла, преклоплив дизајн овозможува лесно складирање и го прави компактен полнач за батерии. ПАМЕТНИОТ ИНДИКАТОР ЗА ЛЕР ЗА ПОЛНЕЊЕ автоматски се претвора во полнење со браздичка откако батеријата е целосно наполнета. Напонот на автоматско префрлување е ОД 110 V-240 V.Забелешка : тоа е само надворешен полнач за батерии, кој не работи како кабел за напојување или адаптер за НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Опис на производот пакетот вклучува полнач за наизменична СТРУЈА и адаптер ЗА запалка ОД 12v (КАБЕЛ за автомобил СО ЕДНОНАСОЧНА струја) за сите возила. Неговиот тенок, лесен дизајн го прави полначот исклучително удобен за употреба при патување и е еден од најкомпактните полначи за батерии на пазарот.

Поврзани производи..