• Свеж
Vwey Симпатична Вода Шишиња Со Сламки, Креативни Сладолед Пластични Popsicle Пијалок Шишиња, Бпа Слободен Транспарентен Вода Бокал, Прилагодливи Рамо Лента, За Отворено
zoom_in

Vwey Симпатична Вода Шишиња Со Сламки, Креативни Сладолед Пластични Popsicle Пијалок Шишиња, Бпа Слободен Транспарентен Вода Бокал, Прилагодливи

DEN 1140.80

Стока
check Во продавницата

Совршен Капацитет : убава форма, донесете добро чувство за употреба за вас, можете да уживате во вашето кафе, чај, вино, сок доста убаво Погоден за употреба внатрешно и надворешно, како дома, забави, травал и канцелариско време. Еко Пријателски : материјал За пиење храна, тоа значи целосно еколошки и безбеден за вашето здравје.Еднократно патување кригла,еколошки.Чувајте ги пијалоците ладни или топли со часови.Безбеден за пиење и допир. Супериорен Завршен : Полиран изглед,цврст и издржлив квалитет,внимателно дизајниран, Совршен за внатрешна или надворешна употреба.Ова многу популарно шише може да се користи дома, работа, во вашиот автомобил, на плажа. Функционален Стил : Користете ја вашата елегантна и стилска кригла за патување со кафе на работа, патување, во автомобил и многу повеќе. Нашиот едноставен капак за завртки го одржува вашиот пијалок безбеден и има превртен капак отпорен на прскање за практично пиење. Гаранција за услуга : Сите производи имаат строга проверка на квалитетот,ако наидете на какви било проблеми, ве молиме контактирајте не на време, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Вовед Во Производот : 1. Подарок Кутија Пакет, прекрасен подарок вашето семејство, пријатели, и деца 2. Храна одделение компјутер материјал, безбеден и нетоксичен, отпорност На Висока температура, бпа слободен.

Поврзани производи..