• Свеж
Под Оклоп Машки Акцелеболт Хулахопки
zoom_in

Под Оклоп Машки Акцелеболт Хулахопки

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

87% Полиестер, 13% Еластан Машинско Перење. Цврста, лесна ткаенина За Топлинска Опрема, со сите придобивки од перформансите на КОМПРЕСИЈАТА НА УА. Вграден краток за дополнителна поддршка. 4-насочната конструкција на истегнување се движи подобро во секоја насока. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Цврста, лесна ткаенина за греење, со сите придобивки од ПЕРФОРМАНСИТЕ на КОМПРЕСИЈАТА НА УА.Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации.Од каде почнавме? Се започна со идеја да се изгради супериорна Маица.Технологијата зад разновидниот асортиман на Производи На Оклоп за мажи, жени и млади е сложена, но програмата за жнеење на придобивките е едноставна : носете Топлинска Опрема кога е жешко, Ладна Опрема кога е ладно и Ситесезонска Облека помеѓу крајностите.

Поврзани производи..