• Свеж
ЗАМЕНА USB Полнење Кабел За Alienware Игри Слушалки AW988 Микро USB Кабел
zoom_in

ЗАМЕНА USB Полнење Кабел За Alienware Игри Слушалки AW988 Микро USB Кабел

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Изгубени или оштетени ВАШИОТ USB кабел за Вашиот Alienware Безжични Игри Слушалки? Оваа специјално дизајнирана алтернатива совршено ќе се вклопи и совршено ќе се полни [УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ] Компатибилен Со Alienware Gaming Слушалки AW988. [Висок КВАЛИТЕТ] висококвалитетен дизајн е специјално произведен за употреба со вашите слушалки. Исто така, ќе работи СО сите други слушалки за кои е потребна Микро USB врска. Приближна Должина-5 стапки (1,5 метри). [Што добивате]Премиум Најлонски Плетен Кабел(1 пакет); 18-месечна гаранција. Изгубени или оштетени ВАШИОТ USB кабел за Вашиот Alienware Безжични Игри Слушалки? Оваа специјално дизајнирана алтернатива совршено ќе се вклопи и совршено ќе се полни. [УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ] Компатибилен Со Alienware Gaming Слушалки AW988. [Висок КВАЛИТЕТ] висококвалитетен дизајн е специјално произведен за употреба со вашите слушалки. Исто така, ќе работи СО сите други слушалки за кои е потребна Микро USB врска. Приближна Должина-5 стапки (1,5 метри). [Што добивате]Премиум Најлонски Плетен Кабел(1 пакет); 18-месечна гаранција. ЗАМЕНА USB Полнење Кабел За Alienware Gaming Слушалки AW988 Микро usb кабел (5ft Црна).

Поврзани производи..