• Свеж
VRS ДИЗАЈН Damda Glide Pro Компатибилен за Iphone 11 Pro Max Случај, со [4 Картички] Премиум Цврст [Полуавтоматски] Држач За Кредитни Картички Слот Паричник за iPhone 11 Pro Max 6,5 инчен Црн
zoom_in

VRS ДИЗАЈН Damda Glide Pro Компатибилен за Iphone 11 Pro Max Случај, со [4 Картички] Премиум Цврст [Полуавтоматски] Држач За Кредитни

DEN 319.84

Стока
check Во продавницата

Компатибилен За Iphone 11 Pro Max (2019) Случај Цврста и Мазна полуавтоматска технологија на лизгање (Сад ПАТЕНТ БР. Висококвалитетно Тело на материјалот ТПУ и Вистинска Метална Лента за заштита од екстремен пад со отпорен на удари. Доволно цврсто складирање со 3-4 картички што во голема мера го ограничува безжичното полнење. Супер отпорен на дамки, отпечатоци од прсти и гребнатини. Држач За Картичка. Држач За Картичка.

Поврзани производи..