• Свеж
ECYC 20 парчиња Ѕвона Од Џингл Елка Ѕвона Семејна Божиќна Декорација Приврзоци САМ Занаети Рачно Изработени Додатоци
zoom_in

ECYC 20 парчиња Ѕвона Од Џингл Елка Ѕвона Семејна Божиќна Декорација Приврзоци САМ Занаети Рачно Изработени Додатоци

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Вакуум галванизација процес Долготрајно зачувување на бојата со висока отпорност на оксидација. Има мазна површина и исклучително добар ефект на огледало. Донесете сосема ново чувство во вашиот дом. Кога ѕвоното дува, тоа носи прекрасен и сладок звук. Создадете атмосфера на мир и спокојство. Совршен како градинарски украси и закачете ја вашата врата или гранка од дрво каде било во вашиот двор!. Идеален придружник на вашите клучеви, а исто така можете да го прикачите на вашиот ранец, мобилни телефони итн. Вакуум галванизација процес. Долготрајно зачувување на бојата со висока отпорност на оксидација. Има мазна површина и исклучително добар ефект на огледало. Донесете сосема ново чувство во вашиот дом. Кога ѕвоното дува, тоа носи прекрасен и сладок звук. Создадете атмосфера на мир и спокојство. Совршен како градинарски украси и закачете ја вашата врата или гранка од дрво каде било во вашиот двор!. Идеален придружник на вашите клучеви, а исто така можете да го прикачите на вашиот ранец, мобилни телефони итн. Карактеристики : вакуум галванизација процес. Долготрајно зачувување на бојата со висока отпорност на оксидација. Има мазна површина и исклучително добар ефект на огледало. Донесете сосема ново чувство во вашиот дом. Кога ѕвоното дува, тоа носи прекрасен и сладок звук. Создадете атмосфера на мир и спокојство. Совршен како градинарски украси и закачете ја вашата врата или гранка од дрво каде било во вашиот двор! Идеален придружник на вашите клучеви, а исто така можете да го прикачите на вашиот ранец, мобилни телефони итн.

Поврзани производи..