• Свеж
Чистач за пена за автомобил, мулти-намена чистач за пена, чистач за пена за автомобил и куќа, чистач за чистење на магична пена, спреј за сите цели, чистач за пена Цел?
zoom_in

Чистач за пена за автомобил, мулти-намена чистач за пена, чистач за пена за автомобил и куќа, чистач за чистење на магична пена, спреј за

DEN 3.33

Стока
check Во продавницата

Дали страдате од дамки од автомобили што не можат да се решат? Се соочуваат со проблемот со старите дамки и непријатни мириси?. Чистач за пена за автомобил : Исклучен вкус на лимон за чистење на пена, може да се користи во секој дел од автомобилот. Чистачот на мултифункционална пена за автомобили е најдобар во борбата против дамките, бесплатниот моќен комплет за отстранување на дамки, направете го вашиот ентериер на автомобилот да изгледа како нов!. Мулти-намена чистач за пена : Исплакнување на чистачка од пена може да се користи во сите делови на автомобилот и да работи на кој било материјал, вклучувајќи ткаенина, платно, готова кожа, ПВЦ, стакло, винил, пластика, гума, метали, дрво, гел палто, палто, гел палто, гел, палто, гел палто, палто, гел палто, гел, палто, гел палто, палто, гел палто, палто, гел палто, гел, палто, гел палто, гел, палто, гел палто, стаклени стакло и др. Волшебна чистачка од пена : Ефективно отстранете ги маснотиите, нечистотијата, нечистотијата, тврдоглавите дамки, негувајте ја површината и чувајте ја површината чиста и свежа. Со градинарски мириси на лимон, го одржува внатрешноста на автомобилот свеж и го неутрализира мирисот што трае 3 месеци. Чистач на пена Целокупната цел Тешка должност : Чистач на пена за прскање, блага и ефикасна концентрирана формула може да ја емулгира маснотијата и да се измери на контакт без напор со густа пена, без повреди на рацете или написите, безбедни и брзи. Заштита на безбедност : Чистач на магична пена за автомобили, се бори со исчезнување, стареење, пукање и обезбедува УВ заштита. Чистачот на пена е совршена за вашиот мебел и цртичка на автомобилот, винил, конзоли, детали за кожа на автомобили и повеќе, чистачот за пена базирана на вода има потреба само вода за да го трансформира растворот за чистење во форма на пена. Не е потребно плакнење по чистењето. Чистач за пена за автомобил : Исклучен вкус на лимон за чистење на пена, може да се користи во секој дел од автомобилот. Чистачот на мултифункционална пена за автомобили е најдобар во борбата против дамките, бесплатниот моќен комплет за отстранување на дамки, направете го вашиот ентериер на автомобилот да изгледа како нов!. Мулти-намена чистач за пена : Исплакнување на чистачка од пена може да се користи во сите делови на автомобилот и да работи на кој било материјал, вклучувајќи ткаенина, платно, готова кожа, ПВЦ, стакло, винил, пластика, гума, метали, дрво, гел палто, палто, гел палто, гел, палто, гел палто, палто, гел палто, гел, палто, гел палто, палто, гел палто, палто, гел палто, гел, палто, гел палто, гел, палто, гел палто, стаклени стакло и др. Волшебна чистачка од пена : Ефективно отстранете ги маснотиите, нечистотијата, нечистотијата, тврдоглавите дамки, негувајте ја површината и чувајте ја површината чиста и свежа. Со градинарски мириси на лимон, го одржува внатрешноста на автомобилот свеж и го неутрализира мирисот што трае 3 месеци.

Поврзани производи..